Ar pagalvojat, kas nutiktų, jei pasaulis būtu vienspalvis ar juodai baltas?Visa laimė, kad gyvename spalvų vaivorykštėje. Mus supa spalvotas pasaulis.

Spalva-tai šviesos šaltinių ypatybė ir žmogaus pojūtis. Vienos spalvos padeda atsipalaiduoti, kitos susikoncentruoti.Raudona,oranžinė ir geltona-aktyvumo,o žydra,mėlyna ir violetinė-ramybės spalvos, žalia-neutrali.Spalvos veikia dvasinę ir fizinę savijautą,ramina,suteikia energijos ir praskaidrina sielą.

Kiekvienas iš mūsų turime savo mėgstamą spalvą, tai priklauso nuo mūsų charakterio, mentaliteto,gyvenimiškos patirties.Surasti savo mėgstamą spalvą nėra sunku.Reikia tik atsisėsti, atsipalaiduoti ir žiūrint į spalvas nuspręsti,kuri spalva labiausiai atitinka jūsų charakterio savybes.Spalvos-tai simboliai,kalbantys apie jus.Spalva-tai pojūtis. Spalvos gali neįtikėtinai pakeisti erdvę namų viduje.Spalvų poveikis labai stiprus-tinkamai parinktos spalvos namuose gali išvalyti ir atgaivinti spėjusį pabosti interjerą ir net menkiausia detalė jūsų interjerui gali suteikti begalę džiaugsmo.

Kompanija "VG line" kaip tik ir siūlo spalvotus,žaismingus namų interjero elementus kurie pagyvins jūsų namų erdves, leis patiems kurti.

Praskaidrinkit savo namų erdves "VG line" kompanijos produktais.Žaiskime su spalvomis!

Kurkime kartu!

Mūsų įmonės rekvizitai:

UAB "VG line"

Tel.: +370 676 24645

Kodas: 302478240,

PVM mokėtojo kodas: LT100005163015.

AB "Citadelė", Sąskaita: LT717290000007467842

El. paštas giedrius@vgline.com

Apmokėjimo būdai: Mūsų el. parduotuvėje įdiegta Paysera atsiskaitymų sistema. Sistemos pagalba galite atsiskaityti išvardintomis el. bankininkystės sistemomis. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu.